Categories kutlama

Yeni Yil Kutlama Yazisi?

* Her yeni yıl bir başka güzel.. yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun. * Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle * Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yıl kartı nasıl yazılır?

İyi seneler…” “ Yeni yılı coşku ve sevinç ile karşılamanızı dilerim. Mutlu yıllar.” “ Yeni yılın kapınızı bol huzur, çokça mutluluk, bereketli kazanç ve en önemlisi sağlıklı bir ömür ile çalmasını dilerim.”

Yeni yıla girerken ne söylenir?

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yılbaşında arkadaşa ne yazılır?

Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Yeni Yılın Kutlu Olsun Dostum *** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! *** Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir.

Yılbaşı notuna ne yazılır?

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun!

Tebrik kartına imza atılır mı?

Tebrik kartında kişinin adı, soyadı ve unvanı üste yazıldığında,üçüncü şahıs fiil kullanılır. (… kutlar,saygılar sunar) Metnin altına tekrar ad ve soyadı yazılmaz; yalnızca imza atılır.

You might be interested:  Sevgiliye Doğum Günü Kutlama? (TOP 5 Tips)

Yılbaşında sevgiliye ne yazılır?

Canıma can katan sevgilim, mutluluk sebebim. Yeni seneye iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *